czwartek, 2 lutego 2012

Zebranie Założycielskie


Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane działalnością w Klubie Sportowym Spomasz na Zebranie Założycielskie oraz Walne Zgromadzenie, które odbędzie się dnia 6 lutego 2012r.
Podczas zebrania omówimy zasady uczestnictwa w poszczególnych sekcjach i planowane działania na najbliższe miesiące.
Statut jest udostępniony do wglądu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz